İstanbul Karton Çanta Fiyatları

Karton çanta baskıları nasıl basılır? Karton çanta ve karton poşetler üzerindeki firma logosu, reklamlar ekonomik ve etkileyici tanıtım şeklidir. Bir mağazadan veya marketten aldığınız ürünleri içine koyup, alışveriş merkezinde, cadde veya sokaklarda gezen insanlar, firmanızın reklamını kolaylıkla yapabilmektedir. Üstelik bu karton çantalar, eve gittikten sonra atılmayıp, dış ortamlarda sürekli kullanılmaktadır.

karton çantakarton çanta imalatı

Baskılı Karton Çanta Tasarımı

Karton Çanta Baskı yatay ve dikey olarak üretimi uygun fiyat ve ürün kalite garantisi vererek firmamız tarafından üretimi yapılmaktadır. Karton Çanta baskısı istenilen ebatlarda ve İstenilen renklerde üretimi gerçekleşmektedir. Kağıt Çanta ve Karton Çanta baskılarında istenilirse yaldız, hologram, lak veya gofre (kabartma) uygulaması yapılarak karton çanta basımına ayrı bir hava vermektedir.

Toptan karton çanta almak için optik karton çanta, Kuyumcu Kağıt Çanta, fuar Karton Çanta kozmetik ve giyim karton çanta örneklerimizi de incelemenizde fayda olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve bugüne özel fırsatlardan faydalanarak harekete geçin. Siz de kalıcı kurumsallaşma çözümleriyle kendinize ve organizasyonunuza yatırım yapın. Bu yatırımlar sizler için potansiyel müşterilerinizi arttırmanıza katkı sağlayacak.
Karton çanta imalat çeşitlerimiz; Mağaza Karton Çantası, Takım Elbise Karton Çantaları, Hediyelik Eşya Karton Çantası, Bijuteri Karton Çantaları, Fuar ve Tanıtım Çantaları, Otel Karton Çantaları, Pastane Karton Çantaları, Hastane Karton Çantaları, Kraft Karton Çanta, Hediyelik Karton Çanta, Hastane Film Karton Çantası, İpli Karton Çanta, Kurdeleli Karton Çanta çeşitlerimiz vardır. Karton çanta üzerine uygulanan işlemler; altın varak baskı, gümüş yaldız baskı, lak baskısı, gofre kabartma basımı, mat selefon, parlak selefon işlemleri yapılır. Karton çantada kullanılan kağıt çeşitleri; 200 gr. ile 350 gr. kuşe kağıt, amerikan bristol veya kraft kağıt kullanılabilir.